روش های ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی برق سام به صورت زیر می باشد.

  • پیک موتوری (فوری)
  • پست پیشتاز
  • تیپاکس
  • باربری
  • تحویل حضوری از انبار برق سام

پیک موتوری (فوری)

در حال حاضر این روش ارسال فقط برای ساکنین مناطق ۲۲ گانه تهران قابل دسترس می باشد.

مدت زمان انتظار: در صورت ثبت پیش از ساعت 15، کالا در همان روز تحویل داده خواهد شد(به جز روزهای تعطیل، پنج شنبه و جمعه).

هزینه ارسال: هزینه ارسال با توجه به فاصله خریدار از انبار برق سام (خیابان ناصر خسرو) متغییر و متناسب با تعرفه پیک موتوری تپسی می باشد و به صورت نقدی در محل از خریدار دریافت خواهد شد.

پست پیشتاز

جهت ارسال مرسوله های با وزن کمتر از ۳ کیلوگرم پست پیشتاز گزینه مناسبی است که برای تهران و شهرستان ها قابل دسترس می باشد.

مدت زمان انتظار: ارسال مرسوله و دریافت آن در مقصد توسط گیرنده با استفاده از پست پیشتاز حداقل 2 روز کاری طول می کشد. البته ممکن است با توجه به دوری مسیر دریافت بسته ای در مقصد 3 تا 5 روز کاری زمان ببرد. تمام سفارش های ثبت شده پیش از ساعت 12 در همان روز تحویل اداره پست خواهند شد (به جز روزهای تعطیل، پنج شنبه و جمعه).

هزینه ارسال: هزینه ارسال در تهران  و در شهرهای دیگر با توجه به وزن مرسوله مبلغ ۵۸،۰۰۰ تومان و یا۶۸،۰۰۰ تومان می باشد.

تیپاکس

یکی دیگر از روش های ارسال تیپاکس می باشد که برای تهران و شهرستان ها قابل دسترس می باشد.

مدت زمان انتظار: ارسال مرسوله و دریافت آن در مقصد توسط گیرنده با استفاده از پست تیپاکس حداقل دو روز طول می کشد. البته ممکن است با توجه به دوری مسیر دریافت بسته ای در مقصد 3 تا 5 روز کاری زمان ببرد. تمام سفارش های ثبت شده پیش از ساعت 12 در همان روز تحویل تیپاکس داده خواهند شد (به جز روزهای تعطیل، پنج شنبه و جمعه).

هزینه ارسال: هزینه ارسال به تهران  و شهرهای دیگر با توجه به وزن مرسوله طبق تعرفه تیپاکس متغییر می باشد و توسط خریدار هنگام دریافت کالا نقد و یا آنلاین پرداخت می شود.

برآورد آنلاین هزینه ارسال تیپاکس

باربری

ارسال با باربری یکی از روش‌های ارسال کالا به شهرستان است. در کنار پست و تیپاکس نحوه ارسال کالا توسط باربری برای محصولات سنگین به صرفه ترین روش ارسال هست. یعنی وقتی وزن بسته شما سنگین باشد احتمالا بهترین گزینه باربری هست . البته توجه دارید که باربری برای ارسال از یک شهر به شهر دیگر هست و لازم است تا شرکت حمل و نقل باربری در مسیر مورد نظر شما سرویس داشته باشد.

مدت زمان انتظار: سفارش هایی که پیش از ساعت 12 در سایت ثبت شوند همان روز تحویل باربری می شوند.

تحویل حضوری در انبار برق سام

مشتریان محترم می توانند پس از ثبت سفارش و دریافت شماره سفارش از طریق پیامک با در دست داشتن کارت شناسایی، جهت تحویل حضوری کالای خود در انبار برق سام واقع در خیابان ناصر خسرو اقدام کنند.

حتما 2 ساعت پیش از مراجعه به انبار برق سام با شماره 02133115085 تماس حاصل نمایید تا از آماده بودن سفارش خود اطمینان حاصل کنید.

منو اصلی دسته‌بندی‌ها